Forum --*EMIGRANCI*-- Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
zasady meczy klanowych

 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum --*EMIGRANCI*-- Strona Główna » ZASADY MECZY KLANOWYCH Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
zasady meczy klanowych
Autor Wiadomość
administrator



Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 363

Post zasady meczy klanowych Odpowiedz z cytatem
W zwiazku z ekspansja Emigrantow na arenie cf dowodztwo klanu oczekuje bardziej powaznego podejscia do cw .oto kilka zasad ktore kazdy Emigrant jest zobowiazany przestrzegac podczas klanowych potyczek

1.DO KLANOWEK TS OBOWIAZKOWY
2.PRZED KAZDA ROZGRYWKA USTALAMY DOWODCE MECZY I BEZWZGLEDNIE SLY=UCHAMY JEGO WSKAZOWEK
3.NIE WYMIENIAMY SIE BRONIAMI //STRATA CZASU//
4.PODAJEMY TYLKO WAZNE INFORMACJE KTO GDZIE ITP.
5.DOWODZCA USTALA TAKTYKE
6.NIE GADAMY O RZECZACH NIEZWIAZANYCH Z GRA
.7NIE KOMENTUJEMY NA MAKRO POCZYNAN INNYCH KLANOW NP. ALE CAMPER .SPRAYER ITP. //
7.STARAMY SIE ZACHOWAC BEZWZGLEDNA CISZE
8 .BEZWZGLEDNY ZAKAZ WYZYWANIA NASMIEWANIA SIE Z INNYCH KLANOWW.

P.S CZEKAM NA WASZE SUGESTIE pOZDRO 1WSZY
Sro Lis 24, 2010 13:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Sro Lis 24, 2010 13:03
Jaazinh



Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 107
Skąd: Kujawy, okolice Włocławka

Post Odpowiedz z cytatem
- Na odpowiednim roomie na TS przebywają tylko osoby które graja,
- Nie piszemy do tych którzy grają, na clanowym lub priv,
- Każdy ma obowiązek mieć ratio min 1.0 na cw Razz Very Happy // ponad nie do przyjecia dopisal 1wszy //
- Paka zawsze idzie w środku
- Rzucając granat krótko informujemy gdzie: "flash A długa", "granat B hotel"

_________________

Sro Lis 24, 2010 14:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Lis 24, 2010 14:28
Wyświetl posty z ostatnich:    
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum --*EMIGRANCI*-- Strona Główna » ZASADY MECZY KLANOWYCH Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

--*EMIGRANCI*--  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials)