W zwiazku z ekspansja Emigrantow na arenie cf dowodztwo klanu oczekuje bardziej powaznego podejscia do cw .oto kilka zasad ktore kazdy Emigrant jest zobowiazany przestrzegac podczas klanowych potyczek
1.DO KLANOWEK TS OBOWIAZKOWY
2.PRZED KAZDA ROZGRYWKA USTALAMY DOWODCE MECZY I BEZWZGLEDNIE SLY=UCHAMY JEGO WSKAZOWEK
3.NIE WYMIENIAMY SIE BRONIAMI //STRATA CZASU//
4.PODAJEMY TYLKO WAZNE INFORMACJE KTO GDZIE ITP.
5.DOWODZCA USTALA TAKTYKE
6.NIE GADAMY O RZECZACH NIEZWIAZANYCH Z GRA
.7NIE KOMENTUJEMY NA MAKRO POCZYNAN INNYCH KLANOW NP. ALE CAMPER .SPRAYER ITP. //
7.STARAMY SIE ZACHOWAC BEZWZGLEDNA CISZE
8 .BEZWZGLEDNY ZAKAZ WYZYWANIA NASMIEWANIA SIE Z INNYCH KLANOWW.
- Na odpowiednim roomie na TS przebywają tylko osoby które graja,
- Nie piszemy do tych którzy grają, na clanowym lub priv,
- Każdy ma obowiązek mieć ratio min 1.0 na cw // ponad nie do przyjecia dopisal 1wszy //
- Paka zawsze idzie w środku
- Rzucając granat krótko informujemy gdzie: "flash A długa", "granat B hotel"
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach